Incydent na placu zabaw przy Sochaczewskiej

Brwinów

W minioną sobotę w okolicy placu zabaw przy ul. Sochaczewskiej w Brwinowie policjanci zatrzymali agresywnego 36-letniego mężczyznę, który miał zaczepiać dzieci. Na „dołek” trafił jednak z innego powodu.

O incydencie poinformował nas jeden z czytelników. Z jego relacji wynikało, że sytuacja była naprawdę niepokojąca. – W Brwinowie przy ulicy Sochaczewskiej w okolicy placu zabaw zatrzymany przez policję został mężczyzna, który proponował dzieciom dropsy w zamian za pójście z nim do jego mieszkania. Nie chodzi tu o cukierki. Był agresywny – czytamy w wiadomości nadesłanej na facebookową skrzynkę WPR24.pl.

Te informacje częściowo potwierdza podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Zgłoszenie na numer alarmowy 112 otrzymaliśmy w sobotę około godz. 16.50. Mężczyzna miał zaczepiać dzieci na placu zabaw. Policjanci pojechali na miejsce. Podczas interwencji 36-latek został zatrzymany za znieważenie policjantki. Był nietrzeźwy – wyjaśnia przedstawicielka pruszkowskiej policji.

Mężczyzna trzeźwieje w policyjnej celi. W poniedziałek policjanci przeprowadzą z nim odpowiednie czynności. Bez oficjalnego zgłoszenia o nagabywaniu dzieci może on jednak uniknąć odpowiedzialności za ten czyn.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “Incydent na placu zabaw przy Sochaczewskiej”

 1. Kornela pisze:

  Ha ha ha szukanie sensacji.. Żaden pedofil! to jeden mieszkaniec „starszych” bloków ul.sochaczewskiej który przesadził z alkoholem poprzedniego dnia i odpoczywał na ławce. Dzieci hałasowały na placu zabaw a jemu zapewne „łeb pękał” i powiedział żeby poszły do domu to da im cukierki. Byłam świadkiem i jakby co mogę iść zeznawać. Pozdrowienia dla M.D. 🙂

  • Km pisze:

   Coś mi tu właśnie nie pasowało. Szukanie na siłę sensacji i osądzanie. Ludzie powariowali już z braku zajęcia się swoimi sprawami.

  • Ale ale pisze:

   Ale za znieważenie policjantki musi odpowiedzieć! rozumiem kac kacem, ale mógł przywalić facetowi a nie kobiecie

 2. Pan Owca pisze:

  Ale już przecież wszyscy od dawna wiemy. Policja jest tak samo patologiczna jak patole ze Żbikowa czy innej Stalowej. Silna tylko w grupie. SIlna tylko wobec słabszych.

 3. kk pisze:

  gdyby nie znieważałyl policjantki nikt by pedofila nie zatrzymał…państwo pisowskie

  • Kapitan Ameryka pisze:

   No właśnie. A z drugiej strony Policja wjeżdża radiowozem do parku po chodniku (bo przecież ciężko iść na piechotę) i udaję że ma nad czymś kontrole. A już najlepsze są te ich super poważne nagonki na rowerzystów. A nuż widelec trafi się jakiś PIJANY bandyta rowerowy co jest potencjalnym zagrożeniem dla pozostałych

 4. będa pisze:

  Widać patologia za obecnych „rządów” rozwija siew Brwinowie gwałtownie.

 5. Kapitan Ameryka pisze:

  Problemem jest wszechobecny handel narkotykami w okolicy ul. Sochaczewskiej. Nie wiedzieć czemu bohaterska policja (łapiąca pijanych rowerzystów) udaje albo nie chce wiedzieć o tym procederze. Jest przyzwolenie na taką patologię w Brwinowie. Oczywiście do czasu aż stanie się coś złego i rozpowszechnionego na całą Polskę. Dopiero wtedy ktoś „mądry” zacznie drążyć temat

 6. ZZ pisze:

  To jakie dropsy proponował, jeśli nie cukierki? Dowiemy się?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły