IL CONO wita w Pruszkowie! I rozdaje lody za darmo

Art. Sponsorowany

I to jak! Z okazji dnia dziecka przygotowaliśmy dla Was prawdziwą petardę! U nas WSZYSCY - duzi i mali - jedzą lody ZA DARMO i to nie przez jeden dzień ale przez cały tydzień.

Co musisz zrobić? PRZYJŚĆ DO NAS NA LODY, my zajmiemy się resztą:) W dniach 1.06-7.06 przyjdź do lodziarni ILCONO przy ulicy Radnych 9 (wejście od strony Parku), zamów lody i delektuj się nimi podczas spaceru! PROSTE!

Kim jesteśmy? IL CONO to rzemieślnicza produkcja lodów, która powstała w 2016 roku pod postacią jednej małej lodziarni. Dziś jest ich już pięć a dodatkowo dostarczamy lody do lodziarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych. Produkujemy lody najwyższej jakości, stale ulepszając nasze receptury oraz paletę smaków.

Przy ulicy Radnych 9 codziennie do wyboru jest 16 różnych smaków – lody mleczne, sorbety, lody wegańskie a niebawem pojawią się również lody dla diabetyków – bezcukrowe. W ofercie znajduje się m. in. kawa, rozmaite napoje, ciastka i rurki z kremem.

Sprawdź sam!
Do zobaczenia,
Zespół IL CONO!

Regulamin promocji dostępny jest w lodziarni.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.