II dzień Dni Pruszkowa

Region

W niedzielę na mieszkańców Pruszkowa czekają kolejne atrakcje. W drugi dzień Dni Pruszkowa na scenie wystąpią Afromental, Papa Dance i Łzy.

O godzinie 17.00 na scenę wyjdzie grupa Indios Bravos, grająca mieszankę rocka, reggae i bluesa. Liderem grupy jest Piotr Banach, były członek zespołu Hey, a wokalistą Piotr Gutkowski „Gutek”, znany również fanom hip-hop'u.

O 18.15 wystąpi Afromental, grupa znana z takich przebojów jak I've Got What You Need, Thing We've Got czy Radio Song. Grupa występowała m.in. na festiwalu Top Trendy 2007 w Sopocie oraz brała udział w eliminacjach do konkursu Eurowizji. Zespół tworzy siedmiu muzyków, liderem grupy jest Wojtek „Łozo” Łozowski, którego można również zobaczyć w roli prezentera telewizji MTV.

O 19.30 pruszkowianie posłuchają popowej grupy Papa Dance, a o 21.00 zobaczą gwiazdę wieczoru – zespół Łzy z Anią Wyszkoni.

Organizatorzy przygotowali też inne atrakcje. W południe na stadionie Znicza będzie można podziwiać motocykle prezentowane przez członków klubu motocyklowego Boruta. Dodatkowo ma zostać zorganizowana zbiórka krwi oraz parada motocykli (godzina 15.00). Również o godzinie 12.00 przewidziano pokazy sportowe z wykorzystaniem Kettlebell. W programie imprezy nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.