II Półmaraton „LASY NAD UTRATĄ” już w niedziele

Michałowice

Już 13 września w Gminie Michałowice odbędzie się II Półmaraton „LASY NAD UTRATĄ” i bieg na 5 km.

Małgorzata Pachecka, Wójt Gminy Michałowice, Stowarzyszenie Przyjazne Jutro oraz Radosław Chlebicki, Komandor Biegu zapraszają do wzięcia udziału w sportowym święcie: II Półmaraton „LASY NAD UTRATĄ” i bieg na 5 km. Impreza odbędzie się w dniu 13 września 2020 roku. Start godz. 10.00.

Start i meta półmaratonu oraz biegu na 5km będzie w Otwartej Strefie Rekreacji w Komorowie (przy Zalewie) Organizatorzy zapewniają: pakiet startowy, elektroniczny pomiar czasu przez firmę Data sport, śledzenie on-line przebiegu zawodów w Internecie, drożdżówkę i napój na mecie oraz 3 punkty z wodą na trasie półmaratonu, nagrody od lokalnych fundatorów dla zwycięzców, medale dla wszystkich uczestników kończących bieg oraz statuetki dla zwycięzców poszczególnych klasyfikacji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.