Idzie wiosna! W weekend nawet 20 stopni Celsjusza

Pogoda

Macie już dość szarych i zimnych dni? Wyczekujecie promyków słońca? Mamy dla Was świtą wiadomość. Idzie wiosna!

Koniec z zimową depresją! Koniec z grubymi kurtkami i puchatymi szalami. W końcu nadeszła wiosna. I wiele wskazuje na to, że będzie się „rozkręcać”. Już dziś słupki na termometrach pokazują 14 stopni Celsjusza, a kolejne dni będą jeszcze cieplejsze. 

Pochmurnie, ale ciepło zapowiada się środa. Według prognoz jutro temperatura sięgnie nawet 15 kreski na plusie. W ciągu dnia zza chmur będzie do nas wyglądać słońce. Podobnie zapowiada się czwartek. 

W piątek synoptycy zapowiadają spadek temperatury do 11 stopni Celsjusza. Niestety silny wiatr sprawi, że odczuwalna temperatura będzie znacznie niższa i wyniesie zaledwie 2 stopnie. 

Rewelacyjnie zapowiada się pierwszy kwietniowy weekend. W sobotę możemy liczyć na 15 stopni Celsjusza, a w  niedziele słupki na termometrach wskażą nawet 22 stopnie! Przez cały weekend będzie nam towarzyszyć słońce. Warto wykorzystać ten czas na spacery, wycieczki rowerowe, a może nawet na inaugurację sezonu grillowego!

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.