Honda z kradzionym paliwem

Region

W nocy funkcjonariusze z grodziskiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn. Żaden z nich nie przyznał się do kierowania autem i kradzieży paliwa ze stacji benzynowej. Policja ustala, kto kierował hondą i bada okoliczności kradzieży.

Kilka minut po 1: 00 policjanci z Grodziska Mazowieckiego otrzymali wezwanie w okolicę jednej ze stacji benzynowych. Funkcjonariusze ustalili, że trzech mężczyzn zatankowało paliwo do swojego samochodu i odjechało nie płacąc. Mundurowi udali się na oględziny pobliskiego terenu. Kilkadziesiąt metrów dalej zauważyli stojącą na poboczu hondę z uszkodzonym kołem.

Policjanci wylegitymowali trzech mężczyzn, którzy znajdowali się w okolicy samochodu. Żaden z nich nie przyznał się do kierowania pojazdem. Mężczyźni zostali przebadani na zawartość alkoholu, cała trójka miała od 1,5 do 2 promili alkoholu we krwi. 21-latek, 23-latek i 31-latek trafili do policyjnej celi, samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

Funkcjonariusze ustalają, który z zatrzymanych siedział za kierownicą hondy oraz jakie były okoliczności kradzieży paliwa. Sprawdzają również, czy mężczyźni nie mają związku z innymi kradzieżami paliwa na terenie powiatu.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.