Hala przy Westfala przejdzie „lifting”

Grodzisk Maz.

Grodziską halę sportową przy ul. Westfala czeka modernizacja. W pierwszej kolejności wymienione zostaną instalacje, oświetlenie, wentylacja. Większe zmiany w obiekcie zaplanowano na przyszły rok.

Urząd miasta w Grodzisku Mazowieckim rozpisał przetarg na przeprowadzenie remontu. Ma to być pierwszy etap zmian. Jakich? Przede wszystkich tych niewidocznych gołym okiem, ale niezbędnych dla funkcjonowania grodziskiej areny. Chodzi m.in. o instalację oświetlenia, wentylacji, klimatyzacji, instalację osłon, a także malowanie ścian i konstrukcji stalowej hali.

– W tym roku zrobimy kwestie związane z chłodzeniem powietrza i z wentylacją, oświetleniem, zabezpieczeniem ścian. W przyszłym roku chcemy wymienić podłogę i trybuny – mówi Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska Mazowieckiego.

Na oferty firm zainteresowanych przeprowadzeniem pierwszego etapu modernizacji grodziski magistrat czeka do 25 lipca. Jeśli uda się wyłonić zwycięzcę, a następnie podpisać umowę, to prace w hali powinny zakończyć się w drugiej połowie października.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.