Gwiazdy zmierzą się na VIP Cross

Region

11 lipca na torze Extremalne 4x4 off road park pod Kuklówką odbędzie się VIP CROSS – off road gwiazd.

To już XIII edycja największej w Polsce imprezy motoryzacyjnej z udziałem gwiazd. VIP Cross odbywa się raz do roku i skupia wokół siebie wiele znanych twarzy. W tym roku uczestnicy po raz pierwszy zmierzą się ze sobą na profesjonalnym torze najprawdziwszymi samochodami terenowymi przeznaczonymi do trudnej jazdy, a to dzięki pasjonatom off-road Wranglery.pl. – Rywalizacja odbędzie się na torze off-road Extremalne 4×4. Jeśli załoga zakopie się w błocie będzie trzeba użyć wyciągarki Dragon Winch, ale wtedy naliczane będą punkty karne – mówi Hanna Głowacka, organizatorka wydarzenia.

Będzie to także okazja oby promować sport motorowy i bezpieczną jazdę. Firma Cybex zaprezentuje jak w odpowiedni sposób przewozić w samochodzie dzieci.

W tegorocznej edycji VIP Cross udział wezmą m.in. Edyta Herbuś, Tomasz Oświeciński, Karol Strasburger, Iwona Wegrowska, Mateusz Banasiuk, Małgorzata Potocka, Przemysław Saleta, Milena Rostkowska Galant oraz kilkanaście równie znanych osób. Kto wykaże się najlepszymi umiejętnościami w off road? O tym przekonamy się w sobotę na torze w Budach Michałowskich.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Gwiazdy zmierzą się na VIP Cross”

 1. Ten obcy pisze:

  Kogo to interesuje?

 2. Brós Ljj pisze:

  Gwiazdy klasy B-
  Dziękuje, nie jestem zainteresowany.

 3. mauro kantoro pisze:

  na tym zlocie będzie można spotkać pewną osobę, b.głupią osobę…dlatego tam pojadę

 4. Czytelnik pisze:

  Jazdy odbywają się w Budach Józefowskich – jak zwykle wypisujecie głupoty i nikt tego nie sprawdza przed publikacją

 5. Greta Thunberg pisze:

  ZOSTAWCIE PRZYRODĘ W SPOKOJU GŁUPCY.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły