Groźnie wyglądająca kolizja w Pruszkowie

Pruszków

W nocy z 21 na 22 lutego na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego i ul. Plantowej w Pruszkowie doszło do groźnie wyglądającej kolizji.

Do zdarzenia doszło około godz.1.30. – Kierowca Ubera w trakcie kursu z pasażerem doprowadził do kolizji. Wjechał w sygnalizator – informuje jeden z naszych czytelników.

Na miejsce zdarzenia wezwano policję i pogotowie. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia nikomu nic się nie stało.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 23

23 odpowiedzi na “Groźnie wyglądająca kolizja w Pruszkowie”

 1. sztumbrr pisze:

  ten kierowca Ubera usnął za kierownicą. Mogłoby się zdarzyć każdemu , również taksówkarzowi z PL , jednak trochę daje myślenia.

  • Kierowca pisze:

   Nie każdemu – mi się nie zdarza. Poza tym zamiast jeździć złomem nikt nie broni kupić samochodu chroniącego przed takimi przypadkami jeżeli jesteś słabym kierowca i nudzisz się za kierownicą.

 2. Misiek pisze:

  Kilka dni wcześniej, w dzień, na tym samym skrzyżowaniu dwa samochody i jeden dzwon.
  Za to osób było kilka / w jednym z aut /.
  Podobno / na szczęście / też nikomu się nic nie stało.
  Za to jeden z pojazdów po zderzeniu wylądował na poboczu.

 3. Romi pisze:

  Tak, pieszy ma pierwszeństwo ale na . . . chodniku..

 4. Rodzinks pisze:

  Uberowiec to nie zawód!!!
  Mało tego często właśnie obcokrajowiec,i z reguły bez uprawnień. Do tego określający cały system.
  Ku przestrodze: brak dodatkowego ubezpieczenia dla pasażerów=brakiem odszkodowania w razie utraty zdrowia lub życia!!!!!

  • X pisze:

   Nie kłam. OC kierowcy służy pokryciu odpowiedzialności za zdarzenia drogowe także wobec pasażerów.

 5. thug 82 pisze:

  Jechałem ostatnio z Uberem i z B.prusa na wiadukt żbikowski wjechał pod prąd . Wytrzezwiałem w 3 sek. Tragedia jest z nimi jeżdzić!!!

  • Gal anonim pisze:

   Miałem wczoraj identyczną sytuację. Najlepsze jest to, że gość mnie jeszcze poprosił, żebym mu dał 5 gwiazdek. Śmiech na sali

 6. Dyzio pisze:

  Kierowca byl z Upainy?

 7. gość pisze:

  a w komorowie wczoraj okolo 21ej co to byl za dzwon, spotkanie z drzewem na osiedlowej uliczce? I kupa policji, zdjecia…

 8. Kierowca pisze:

  Hahahaha ale frajerstwo I totalny brak umiejętności prowadzenia samochodu. Widziałem ten sygnalizator – normalny, nie rusza się, nie wymusza pierwszeństwa. Jak u nas kierowcy nie potrafią nawet ominąć nieruchomego obiektu który nie jest stoi na drodze to nie dziwię się że sprawiają oni tyle śmiertelnych wypadków.

 9. Anonim pisze:

  I po co pisanie, że kierowca Ubera? Gdy krawcowa wjedzie w inny samochód to też będzie podany zawód sprawcy? Utrwalacie stereotypy i hodujecie ksenofobów.

  • Kirk pisze:

   prawdę prawisz.

  • kriss pisze:

   👍👍👍

  • Kross pisze:

   W sedno 👍

  • Starszy wilku pisze:

   Najgorsze, ze jakby to był Biedroń, to byli podali, że mężczyzna o skłonnościach homoseksualnych. Nie powinno tak być. To kraj chorych honofobów. Wszyscy chcemy kochac i mamy prawo.

  • As pisze:

   @anonim Wszystko nic – wyobraź sobie, że jechał BMW, albo VW, a nie fordem. Sfrustrowani życiem przez tydzień prześcigali by się w superśmiesznych komentarzach.

  • JJ pisze:

   Dla tego nie oglądam TVNturbo Uwaga pirat. Teksty policjantów – doką pan jechał?
   A hu… cię obcjdzi doką jechałem. Może na sex z twoją żoną. Po co taki pytania. Do czego ci one potrzebne.

  • Mati pisze:

   👍👍👍

  • Z tylnej kanapy pisze:

   To, że kierowca Ubera ma akurat znaczenie. Nie chodzi tu o ksenofobie tylko o to, ze to co sie dzieje na uberze teraz to patologia. Jezdza ludzie ktorzy nie znaja miasta, maja kupione prawa jazdy i jeżdza non stop po kilkanascie czy ponad 20h. Natomiast do tego po wypadku przyjechał jakis naczelnik tego kierowcy i jeszcze z mordą do mnie wyskoczył jak coś tam negatywnego na ubera mówilem do Policji. To już k#$%wa przesada, żeby z mordą wyleciec do człowieka ktory był pasazerem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły