Groził policjantowi

Region

Funkcjonariusze z Pruszkowa zatrzymali 64-letniego Tomasza Ch., który obraził jednego z policjantów i groził mu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

W miniony czwartek funkcjonariusze z wydziału kryminalnego pruszkowskiej komendy udali się do Grodziska Mazowieckiego. Z ich informacji wynikało, że może znajdować się tam poszukiwana przez nich osoba. Na miejscu zastali tylko 75-letnia kobietę, która obiecała, że przekaże numer telefonu Tomaszowi Ch., gdy ten wróci do domu.

Mężczyzna postanowił skontaktować się telefonicznie z policjantem w środku nocy. Funkcjonariusz poinformował rozmówcę, że oddzwoni do niego rano. Nagle 64-latek zaczął obrażać policjanta, groził mu pobiciem i uszkodzeniem ciała.

W piątek Tomasz Ch. Został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał karze trzech miesięcy pozbawienia wolności w zwieszeniu na dwa lata oraz zobowiązał się do zapłacenia grzywny.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.