Grodziskie rowery miejskie wrócą 1 marca

Grodzisk Maz.

Niewiele ponad tydzień trzeba jeszcze poczekać do uruchomienia kolejnego sezonu roweru miejskiego!

1 marca rozpocznie się nowy sezon wypożyczalni rowerów miejskich, po zimowej przerwie technicznej. Rowery zostały naprawione, wystarczy je tylko rozstawić po stacjach. Operator wypożyczalni przypomina, że w niektórych miejscach rowery mogą pojawić się wcześniej niż przed oficjalną inauguracją sezonu, jednak wypożyczenie i tak będzie możliwe po północy z 29 lutego na 1 marca.

Rowery dostępne będą dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Również założone w poprzednich sezonach konta użytkowników pozostają ważne. Natomiast nowi użytkownicy mogą zarejestrować się korzystając ze strony internetowej systemu lub aplikacji mobilnej. Należy pamiętać, że aby wypożyczyć rower, na koncie w systemie trzeba mieć co najmniej 10 lub 20 złotych. Pierwsze 15, 20 lub 30 minut (w zależności od zapisów Regulaminu) każdego wypożyczenia jest bezpłatne. Po ich przekroczeniu opłaty są naliczane zgodnie z cennikiem.

Podobnie jak w zeszłym roku, rowery będzie można wypożyczać za pomocą aplikacji mobilnej, terminala (wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami) lub kontaktując się z BOK.

Sezon roweru miejskiego potrwa dziewięć miesięcy – do końca listopada.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.