Grodziski Rower Miejski wróci za rok

Grodzisk Maz.

Sezon na wypożyczanie miejskich rowerów trwa. Ale grodziski urząd już szuka firmy, która zajmie się obsługą stacji rowerowych przez najbliższe trzy lata.

Obecnie za obsługę grodziskich rowerów miejskich odpowiada firma Nextbike. Jednak umowa z operatorem dobiega końca. Pewne jest, że wypożyczalnie miejskich rowerów do Grodziska powrócą. Miasto szuka bowiem nowego operatora systemu.

Nowy operator będzie obsługiwał Grodziski Rower Miejski od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2023 r. Do dyspozycji mieszkańców będą 92 rowery rozmieszczone na 12 stacjach. Z wypożyczalni będą mogli korzystać zarejestrowani użytkownicy, również ci, którzy do systemu w poprzednich latach.

Aby wypożyczyć rower należy zarejestrować się do systemu. Można to zrobić przez stronę internetową lub aplikację mobilną. Następnie doładować konto kwotę minimum 10 zł. Za pierwsze 20 minut jazdy Grodziskim Rowerem Miejskim nie zapłacimy nic. Pierwsza godzina wypożyczenia to koszt 1 zł, druga – 1zł, trzecia – 1zł, a czwarta i każda następna 5 zł

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.