Grodziski monitoring zostanie rozbudowany

Grodzisk Maz.

16 nowych kamer pojawi się na terenie Grodziska Mazowieckiego. W jakich lokalizacjach?

Grodziski urząd ogłosił przetarg na dostawę i uruchomienie dodatkowych kamer monitoringu miejskiego. Oprócz tego mowa o zamówieniu i konfiguracji macierzy, czterech komputerów stacjonarnych, przełącznika sieciowego i rejestratora.

Pierwsza z kamer obrotowych pojawi się na skrzyżowaniu ul. Radońskiej z ul. Spokojną. Kolejne pojawią się u zbiegu ul. Zondka i ul. 11 Listopada oraz na skrzyżowaniu ul. Bałtyckiej i ul. Obrońców Getta. Na Stawach Goliana zostanie zdemontowana stara kamera i na jednej z latarni pojawi się nowa. Kamery obrotowe będą również monitorowały skrzyżowania ulic: Królewskiej i Okrężnej, Bałtyckiej i Spiska, 1 Maja i 11 Listopada, Zondka i Kościuszki, Nadarzyńskiej i Królewskiej, Na Laski i Królewskiej.

I to jeszcze nie wszystkie lokalizacje. Kamery pojawią się też na budynku PKP oraz Centrum Kultury. Kilka z nich zostanie zamontowanych w rejonie Stawów Walczewskiego.

Montaż kamer w tych konkretnych miejscach to między innymi efekt zgłoszeń od mieszkańców.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Grodziski monitoring zostanie rozbudowany”

  1. Ciekawa pisze:

    Dlaczego tylko w mieście? A w innych miejscowościach gminy Grodzisk?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły