Grodzisk: Kołysanki i Paderewskiego do przebudowy

Region

Gmina Grodzisk Mazowiecki ogłosiła przetarg na przebudowę ulicy Kołysanki i Paderewskiego. Wraz z modernizacją w obu ulicach ma powstać kanalizacja deszczowa.

Od 23 września firmy mogą składać swoje oferty w przetargu na przebudowę grodziskich ulic. Otwarcie wszystkich złożonych ofert ma nastąpić 11 października o godzinie 13.00 w urzędzie miasta i gminy Grodzisk Mazowiecki.

Modernizacja obejmie przebudowę ul. Kołysanki, ul. Paderewskiego oraz łącznika obu ulic wraz z budową kanalizacji deszczowej. Dodatkowo rozebrany zostanie zjazd z drogi wojewódzkiej 579 na ulicę Paderewskiego i wybudowane zostaną schody terenowe.

Zgodnie ze specyfikacją wykonawca wyłoniony w przetargu w czasie 30 dni będzie musiał rozpocząć prace. Termin zakończenia prac przewidziany jest na koniec maja 2011.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.