Grodzisk zaprasza na lodowisko

Grodzisk Maz.

Z lekkim poślizgiem, ale się udało. Miłośnicy jazdy na łyżwach już w niedziele (3 grudnia) będą mogli skorzystać z lodowiska w Grodzisku Mazowieckim.

Grodziskie lodowisko miało zostać uruchomione 2 grudnia, ale plany te nieco pokrzyżowała pogoda. – Opóźnienie lodowiska spowodowane było pogodą podczas minionego tygodnia, która nie sprzyjała w budowaniu tafli lodowiska. Obecnie wszystko jest już dopracowane i obiekt ruszy, w niedzielę 3 grudnia – informuje grodziski magistrat.

Ślizgawka podobnie jak rok temu jest usytuowana na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Żwirki i Wigury. Z lodowiska można korzystać od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 22.00, gdzie w godz. 8.00 – 15.00 ze ślizgawki będą mogli korzystać uczniowie z grodziskich szkół, później przewidziano godzinną przerwę techniczna, a od godz. 16.00 z lodowiska będzie mógł korzystać każdy chętny. W weekendy ślizgawka będzie funkcjonować w godz. 10.30 – 22.00.

Znamy również cennik. Bilet ulgowy będzie kosztował 3 zł, a normalny będzie o złotówkę droższy. Wypożyczenie łyżew na 35 min to koszt 5 zł. Jeśli mamy własna parę, ale wymaga małego przeglądu po sezonie na strychu to na grodziskim lodowisku będziemy mogli zaostrzyć płozy. Dla maluchów rozpoczynających przygodę z łyżwiarstwem można wypożyczyć chodzik – koszt 10 zł.

Grodziska ślizgawka ma działać do końca lutego przyszłego roku.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.