Grodzisk zamyka place zabaw

Grodzisk Maz.

Władze Grodziska Mazowieckiego podjęły decyzje o zamknięciu placów zabaw. – Prosimy rodziców o nieprzyprowadzanie dzieci na place zabaw – czytamy w komunikacie.

Grodzisk Mazowiecki jako pierwszy w regionie zdecydował się na odwołanie imprez kulturalnych, zamknięcie placówek kultury oraz obiektów sportowych. W ślad za grodziskimi włodarzami podążyły inne lokalne samorządy.

Teraz władze Grodziska Mazowieckiego zdecydowały się na kolejny dość radykalny krok. Do 27 marca zamknięte zostaną place zabaw oraz siłownie plenerowe. – Place zabaw na terenie miasta i gminy zamknięte do 27 marca. Prosimy rodziców o nie przyprowadzanie dzieci na place zabaw, a młodzież i starsze dzieci o pozostanie w domach i nie korzystanie z tych miejsc. Siłownie zewnętrzne również będą niedostępne – informuje grodziski magistrat. – Korzystanie z przestrzeni wspólnych nie jest zalecane. Urządzenia na placach zabaw mają dużo uchwytów, które nie są dezynfekowane. Prosimy o rozwagę – apelują urzędnicy.

Uważacie że to dobra decyzja? Dajcie znać w komentarzach.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Grodzisk zamyka place zabaw”

 1. Jagoda pisze:

  Be komentarza… Cisną się n usta słowa różne, choć dla innych będą próżne

 2. jolka pisze:

  To rodzice nie wiedzą o tym ,ze to niebezpieczne?

 3. Janusz pisze:

  A Pruszków na co czeka?

 4. Jestem za pisze:

  Decyzja bardzo słuszna!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły