Grodzisk będzie miał nowego wiceburmistrza

Grodzisk Maz.

Już w połowie stycznia zmieni się warta na jednym z kluczowych stanowisk w gminie Grodzisk Mazowiecki. Następcą Piotra Galińskiego będzie Michał Klonowski.

W piątek 15 stycznia stanowisko zastępcy burmistrza gminy Grodzisk Mazowiecki obejmie Michał Klonowski. Klonowski dotychczas pełnił funkcję prezesa ZWiK.

Michał Klonowski urodził się 9 października 1976 roku w Milanówku. Od wczesnego dzieciństwa jest mieszkańcem Grodziska Mazowieckiego. Trenował tenis ziemny. Klonowski jest pasjonatem sportów motorowych. Michał Klonowski prywatnie jest szczęśliwym mężem i ma trzech synów.

Michał Klonowski ukończył studia magisterskie na Politechnice Warszawskiej, na wydziale Inżynierii produkcji. W roku 2018 ukończył studia podyplomowe na wydziale Instalacji budowlanych hydrotechniki i inżynierii środowiska. W roku 2019 Klonowski w Polskiej Akademii Nauk uzyskał tytuł MBA.

Michał Klonowski od 2017 roku jest prezesem zarządu i dyrektorem naczelnym Zakładu wodociągów i kanalizacji ZWIK w Grodzisku. Nadzorował on m.in.: realizację projektu współfinansowanego z funduszy unijnych „Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki”.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Grodzisk będzie miał nowego wiceburmistrza”

  1. Olo pisze:

    A czy miernota dziennikarska Sławomir ma coś do powiedzenia ? ?

  2. Anonim pisze:

    no przecież po ostatnich wyborach w grodzidku zatrudniono nieocenionego fachowca – byłego prezydenta pruszkowa,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły