Grodziscy strażnicy uratowali kaczkę

Grodzisk Maz.

W Grodzisku Mazowieckim w okolicach ul. Chełmońskiego spacerowała kaczka. Strażnicy miejscy grodziskiego ekopatrolu otrzymali zgłoszenie o nietypowej wędrowniczce.

W środę 17 lutego w godzinach porannych w okolicach ul. Chełmońskiego w Grodzisku Mazowieckim spacerowała kaczka. Nietypową wędrowniczką zainteresowali się przechodnie. Powiadomili oni strażników, że w miejscu publicznym spaceruje… kaczka hodowlana.

Grodziscy strażnicy miejscy udali się na miejsce zgłoszenia i odszukali tajemniczą wędrowniczkę. Na widok funkcjonariuszy, kaczka próbowała odfrunąć. Skrzydła odmówiły jej posłuszeństwa. Strażnicy miejscy podejrzewali, że kaczka może być ranna. Ich przypuszczenia nie potwierdziły się. Wkrótce okazało się, że pierzasta podróżniczka chciała odpocząć w wybranym przez siebie miejscu.

Grodziscy strażnicy miejscy odłowili ptaka i przetransportowali go w bezpieczne miejsce.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Grodziscy strażnicy uratowali kaczkę”

  1. paca pisze:

    Kaczka nie była ranna. To była kaczka wieczorna chociaż był poranek. Ludzi się nie bała tylko funkcjonariuszy. Mądre stworzenie. Uratowali ją czy wręcz przeciwnie ? Czy to bezpieczne miejsce to nie piekarnik przypadkiem ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły