Grodziscy policjanci świętowali

Grodzisk Maz.

21 lipca na dziedzińcu Komendy Powiatowej Policji w grodzisku Mazowieckim odbył się uroczysty apel z okazji Święta Policji.

W uroczystości wzięli udział m.in. Starosta Grodziski Marek Wieżbicki, zastępca Komendanta Stołecznego Policji insp. Krzysztof Smela, szef sztabu politycznego Ministra Spraw Wewnętrznych Michał Prószyński oraz przedstawiciele samorządów miejskich i gminnych z terenu powiatu grodziskiego.

Z okazji tegorocznego Święta Policji 41 grodziskich funkcjonariuszy otrzymało wyróżnienia oraz akty nominacyjne na wyższe stopnie służbowe.

Starosta Grodziski skierował do policjantów serdeczne życzenia i wyrazy uznania za ich pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Grodziscy policjanci świętowali”

  1. paca pisze:

    Teraz służba w Policji jest albo łatwa- wystarczy stać się pisowskim milicjantem i prześladować kodziarzy w wieku emerytalnym, starsze panie, rowerzystki. Ale może być b. trudna, przetrwać to i nie pozwolić się zeszmacić.

  2. Szymon pisze:

    Sztab polityczny? A nie mogą trzymać się z daleka od polityki? Wszystkie instytucje trzeba upartyjnić?

  3. Olokolo pisze:

    Dlaczego nie wszyscy noszą namordniki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły