Grodziscy policjanci otrzymali nowy radiowóz

Grodzisk Maz.

Policjanci z grodziskiej komendy mają do swojej dyspozycji nowy radiowóz. Nieoznakowane BMW zakupiono ze środków finansowych pochodzących z funduszu Starostwa Powiatowego w Grodzisku Mazowieckim oraz Rządowego Programu Modernizacji Policji.

Nieoznakowane BMW posiada silnik o mocy 185kw i  jest wyposażone w videorejestrator, 2 kamery i laptop. Takie auto było bardzo potrzebne funkcjonariuszom, szczególnie do działań na drogach powiatu grodziskiego.

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne nie było możliwości uroczystego przekazania nowego radiowozu policjantom i złożenia podziękowań za wsparcie na jego zakup. Zgodnie z przeznaczeniem i potrzebami od pierwszego dnia auto służy funkcjonariuszom Wydziału Ruchu Drogowego do zapewniania bezpieczeństwa na ulicach całego powiatu.

 

MS/KPP Grodzisk

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “Grodziscy policjanci otrzymali nowy radiowóz”

 1. Maczuk pisze:

  Żeby ta informacja była w pełni użyteczna dla mieszkańców, zdjęcie powinno obejmować tablicę rejestracyjną radiowozu 😉

 2. tdi pisze:

  Bmw 3gt. Ciezkie jak mastodont. Raptem 252KM . Każde Passeratti w TDI mu ucieknie 🙂

 3. Obywatel ll sortu pisze:

  Kiedy go rozbiją ?

 4. bbs pisze:

  super gratuluje

 5. Anon pisze:

  Dziwna jestes

 6. asia pisze:

  ło matko to ksiundz nie poświęcił ??? o to nie wróży za dobrze

 7. ref pisze:

  BMW? Bo nie można tańszego opla o tej samej mocy?

 8. Radek pisze:

  BMW M5 ? To rakieta !!!

 9. Tatko pisze:

  Policjanci z grodziskiej komendy niech noef blokują parkingu przy ogródkach działowych na Adamowiznie. Kilka lat był. Spokój i co..
  Dalej sobie myślą że to ich prywatny folwark???? Otóż nie… Sprawa będzie zgłoszona jako skarga

 10. Henryk pisze:

  To ja mam pytanie,, dlaczego grodziscybpolicjanci blokują parking przy ogródkach działkowych na Adamowiznie, nieraz były skargi na to i co…
  I noc, w takim razie zostanie złożona oficjalna skarga do komendanta, proszę wybaczyć ale w tym. Miejscu to lekka przesada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły