Graficiarz ujęty przez strażników miejskich

Grodzisk Maz.

Dzięki czujnemu oku monitoringu miejskiego w Grodzisku udało się na gorącym uczynku przyłapać 20-lata, który zamiłowanie do graffiti okazywał poprzez niszczenie wiaty przystankowej i elewacji budynku.

Pierwszą „ofiarą” artystycznych zapędów młodego mężczyzny padł nowy przystanek przy ul. Traugutta. Tam 20-latka przyłapała miejska kamera. – Operator monitoringu miejskiego w Grodzisku Mazowieckim ujawnił i zgłosił do dyżurnego straży miejskiej wandala, umieszczającego sprayem napisy na nowym przystanku komunikacji miejskiej, przy ulicy Traugutta. Następnie obserwując przemieszczającą się grupę osób, ujawniono kolejne zniszczenia podobnie wyglądające tym razem na nowej elewacji budynku, przy ulicy Traugutta 19 – informuje grodziska straż.

Na miejsce udał się patrol, a sprawcę przyłapano na gorącym uczynku. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Po wytrzeźwieniu będzie musiał naprawić wyrządzone szkody. – Sprawcę czeka kosztowna sprawa przed sądem, ponieważ mandat naszym zdaniem nie jest właściwym środkiem wychowawczym w przypadku takiego wybryku chuligańskiego. Podejrzany poniesie koszty lub sam zostanie zobowiązany do naprawienia wszystkich szkód polegających na przywróceniu stanu elewacji i przystanku do czasu sprzed uszkodzeń – zaznaczają strażnicy.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Graficiarz ujęty przez strażników miejskich”

 1. Monika pisze:

  To już rozumiem dlaczego młodzież czuje się bezkarna …bo nie ma za to żadnych kar . Ja bym za niszczenie mienia wsadzała do więzienia na 4 lata , albo do jakiegoś zamkniętego poprawczaka na 4 lata !
  a Póki co nie ma na to siły, nowe przejścia są i wszystko niszczą, jak jakieś bydło nie ludzie

 2. Wilku pisze:

  Wow! Super bohaterzy złapali wielkiego przestępce! Pokłony za ten czyn! Teraz jesteśmy bezpeczni!!!

  • Brwinowianin pisze:

   wnioskuję że Wilku Starszy tez ma zamiłowanie do malowideł i niszczenia mienia publicznego ?

  • Wilku starszy pisze:

   Może nie zamiłowanie… Ale dlaczego łapią jakiegoś mało szkodliwego gnojka z zajawka podczas gdy: 1.pod kościołem na Kraszewskiego cały czas się chla 2.na zbikowa w parku jeszcze więcej się chla i śmieci i robi kupy w dodatku. 3.w ogóle pełno menelstwa, dziadostwa na mieście… Wymieniać dalej?

 3. Patrix pisze:

  To nie graffiti, tylko zwykłe bazgroły. Andrzej z koparki z Kłudna Starego i jego synuś Jaruś lepiej bazgrają

 4. PreczZpatusami pisze:

  Teraz należy odnaleźć taki sam „sygnet” w innych miejscach i typa obciążyć za naprawę wszystkich elewacji.

 5. Mieszkaniec GMaz pisze:

  Grodziska SM jest naprawdę wzorcowa. Bardzo sympatyczni strażnicy, nie wlepiaja na wydre mandatów tylko potrafią pouczyć(chodzi o parkowanie). A do tego szybko reagują i naprawdę dbają o Grodzisk

 6. teresa pisze:

  mam nadzieję że połamali mu paluszyska !!!

 7. Monitoring etap 69 pisze:

  Czas na pajaca OWL z Pruszkowa. Mam nadzieję że jak to złapią to jego starym wymalują OWL na czołach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły