Godebskiego i Kochanowskiego przejdą modernizację

Grodzisk Maz.

Ul. Godebskiego i Kochanowskiego w Grodzisku Mazowieckim to dwie niewielkie ulice wśród domków jednorodzinnych, tuż przy torach PKP. Niebawem przejdą one przebudowę.

Grodziski magistrat wydał właśnie ogłoszenie o zamówieniu na przeprowadzenie robót budowlanych na wspomnianych ulicach.

Ulica Godebskiego zyska nową nawierzchnię – wykonana będzie z kostki betonowej. Odprowadzenie wód opadowych i roztopowych zaplanowano poprzez drenaż francuski. Kanał ten będzie poprowadzony w osi jezdni. Dodatkowo nawierzchnię zyskają zjazdy, pobocza, a także dojścia do furtek.

Na ul. Kochanowskiego remont obejmie odciek od ul. 3 Maja do ogrodzenia boiska szkolnego – łącznie 74 metry. Zadaniem wykonawcy będzie budowa jezdni, zjazdów do posesji, dojść do furtek oraz pobocza. Ta ulica również zostanie wykonana z kostki betonowej. Droga zyska także nowe odwodnienie.

Na oferty grodziski magistrat czeka do 14 października. Termin wykonania zamówienia to 230 dni (ul. Godebskiego) i 250 dni (ul. Kochanowskiego) od daty podpisania umowy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.