Gmina tworzy nowy portal

Grodzisk Maz.

Władze Grodziska Mazowieckiego kontynuują rozbudowę e-usług dla mieszkańców. Jest już kolejny pomysł na usprawnienie komunikacji na linii samorząd – mieszkańcy. Jaki? Chodzi o stworzenie portalu Wirtualny Grodzisk.

Dziś każdy z nas informacji szuka w internecie. Samorządy również dbają o to by ich strony były nie tylko źródłem informacji o sprawach urzędowych. Coraz częściej strony internetowe samorządów przypominają małe portale informacyjne. Mieszkańcy zaś coraz chętniej szukają właśnie na nich informacji o tym co się dzieje w okolicy zarówno jeśli chodzi o inwestycje, jak i o wydarzenia w regionie.

Władze Grodziska Mazowieckiego stworzyć zupełnie nowy portal dla gminy. Ciekawym dodatkiem ma być aplikacja mobilna. Co znajdziemy na nowym portalu? Bazę lokalnych firm, rozbudowany kalendarz wydarzeń kulturalnych oraz podstrony dedykowane poszczególnym sołectwom.

Obecnie poszukiwany jest wykonawca prac. Kiedy wszystkie nowe elementy mają być gotowe? Jeśli uda się znaleźć firmę w pierwszym postępowaniu, to jest szansa, że nowa strona i aplikacja będą wdrożone za pięć miesięcy.

Nowy portal ma wyglądać tak:

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.