Gmina Nadarzyn niebawem otworzy plac zabaw w Kajetanach

Nadarzyn

Plac zabaw w Kajetanach został wybudowany w 2020 roku. Gmina Nadarzyn zamknęła obiekt ze względu na prowadzone prace.

Plac zabaw powstał na wydzierżawionym przez gminę Nadarzyn prywatnym terenie przy ul. Rolnej w Kajetanach. Na terenie inwestycji trwają prace, których nie można było zrealizować w 2020 roku ze względu na brak odpowiednich środków w budżecie.

Do wykonania pozostały roboty związane z odwodnieniem terenu placu zabaw i położeniem chodnika przy wejściu. Do realizacji inwestycji niezbędne było również uzyskanie zgody na wykonanie przejścia dla pieszych na drodze powiatowej. – Większość tych prac została zakończona, a w tej chwili na placu została posiana dodatkowa trawa. Musimy niestety poczekać, aż się ona ukorzeni i urośnie. Jak tylko będzie to możliwe, natychmiast otworzymy plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy – informuje Dariusz Zwoliński, wójt gminy Nadarzyn. – Mam nadzieje, że to miejsce z czasem skradnie serca maluchów i ich rodziców – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.