Gmina Michałowice szykuje się do remontów w szkołach

Michałowice

W Biuletynie Informacji Publicznej gminy pojawiły się ogłoszenia o przetargach i konkursach, które to związane są z remontami w szkołach. Sprawdźcie gdzie i co się zmieni.

– Na prace remontowe w Nowej Wsi i Komorowie rozpisano przetarg z uwagi na szacowaną kwotę przekraczającą 30 tys. euro, natomiast w przypadku szkoły w Michałowicach ogłoszono konkurs ofert z uwagi na to, że szacunkowy koszt prac powinien być mniejszy niż 30 tys. euro – informuje Urząd Gminy Michałowice.

W szkole w Nowej Wsi wyremontowany zostanie pokój nauczycielski oraz czytelnia i biblioteka. Zmiany przejdą również łazienki na piętrze i na parterze. Natomiast w Komorowie remont przejdzie kilka sal lekcyjnych, pokoje pedagoga i nauczycielski, a także korytarz.

W Michałowicach odmienione zostaną dwie łazienki oraz jedna sala. I jak zapowiada urząd, to nie koniec prac w tym roku. Szykuje się kompleksowy remont i przebudowa sali gimnastycznej. Prace zostaną podzielone na dwa etapy. W pierwszym wyremontowanie zostanie zaplecze, w drugim sala gimnastyczna – tak aby pomieścić trybuny. Obecnie urząd występuje o pozwolenie na budowę dla pierwszego etapu, projektowanie drugiego wciąż jeszcze trwa. Nie podano dokładnej daty ogłoszenia przetargu na pierwszą część modernizacji sali gimnastycznej. Ma on zostać ogłoszony wkrótce.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.