Gmina Michałowice rozpoczyna remonty ulic

Michałowice

Uwaga kierowcy! W środę, 30 marca w Komorowie i Opaczy-Kolonii drogowcy rozpoczynają roboty drogowe. Sprawdźcie z jakimi utrudnieniami będziecie musieli się zmagać.

W Opaczy-Kolonii do przebudowy kwalifikuje się ulica Ryżowa. Gmina Michałowice od dawna szykowała się do zrealizowania tego przedsięwzięcia. Pierwszy etap tej inwestycji – fragment od ul. Środkowej do torów kolejki WKD – zmierza ku końcowi, lecz pozostał jeszcze drugi. A ten rozpocznie się 30 marca.

Wówczas droga zostanie wyłączona z ruchu, a dla kierowców przewidziano objazd. Zmotoryzowani będą mogli korzystać z objazdu, który poprowadzono ulicami: Środkową, Nowozachodnią, Polną i Jesionową do węzła w Opaczy. Jak informuje michałowicki magistrat, „możliwość dojazdu mieszkańców do posesji przy ul. Ryżowej będzie utrzymana”.

Z kolei w Komorowie przebudowy doczekała się ul. Główna. Tutaj mieszkańcy tej drogi będą zmagali się z trudnościami w postaci dojazdu do swoich posesji. Natomiast kierowcy, którzy będą chcieli dojechać nad komorowski zalew zostaną zmuszeni do skorzystania z objazdu. Poprowadzono go ul. Bugaj oraz ul. Nad Zalewem lub od strony Pęcic Małych – ul. Leśną.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.