Głosowanie zakończone, wiemy gdzie pojawią się stojaki

Grodzisk Maz.

W ubiegłym roku mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego „wykręcili” dla gminy stojaki rowerowe. Do 18 kwietnia trwało głosowanie dotyczące ich umiejscowienia. Wyniki są już znane.

Chodzi o akcję „Kręć kilometry” przeprowadzonej przez fundację Allegro All for Planet. Udział w niej wzięła gmina Grodzisk Mazowiecki, jej mieszkańcy musieli wykazać się dużą aktywnością. I spisali się na piątkę! Głównym zadaniem było zdobywanie kilometrów, ta gmina, która zebrała ich najwięcej wygrywała. Sposób nie był ważny, można było zrobić to na rowerze, biegając czy nawet uprawiając nordic walking. Wystarczyło tylko zarejestrować swoją aktywność i „przekazać” kilometry danej gminie. 

Grodziszczanie wygrali 15 stojaków. Ale gdzie je postawić? Z takim pytaniem zwrócili się do mieszkańców włodarze Grodziska. Internetowa ankieta została przeprowadzona za pośrednictwem Facebooka. Jej wyniki są już znane. 

– Zakończyliśmy zbieranie głosów na lokalizacje stojaków rowerowych wygranych w akcji „Kręć kilometry”. Waszą decyzją powstaną one przy Stawach Walczewskiego (171 głosów), na parkingu przy stacji WKD Piaskowa (102 głosy) oraz w okolicach Dworca PKP (83 głosy). Wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w ankiecie ogromnie dziękujemy! – napisano na stronie facebookowej Grodziska Mazowieckiego.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.