Giełda informacyjna dla seniorów

Pruszków

Niebawem w Pruszkowie odbędzie się „Giełda informacyjna dla seniorów”. Jak sama nazwa wskazuje jest to wydarzenie kierowane do osób starszych, które będą mogły miło spędzić czas, zapisać się na różne zajęcia, a nawet liczyć na niespodziankę.

Projekt o nazwie „Seniorada” to inicjatywa obywatelska utworzona w ramach pruszkowskiego budżetu obywatelskiego na 2017 r. Zatem finansuje go miasto. Giełda dla seniorów rozpocznie cały cykl wydarzeń.

Co ciekawego będzie działo się podczas giełdy? – Ma ona na celu przedstawienie pruszkowskim seniorom miejsc ułatwiających im życie codzienne, oferujących ciekawe pomysły na spędzanie czasu na emeryturze oraz włączanie się w życie społeczności lokalnej Pruszkowa. W związku z tym pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i zaprezentowania swojej oferty pruszkowskim seniorom – czytamy na stronie pruszkowskiego magistratu.

Obecnie poszukiwane są podmioty, które działają na rzecz osób w Pruszkowie. Zapisy trwają do 27 stycznia, chodzi o przygotowanie odpowiedniej liczby stoisk (są one nieodpłatne). W celu ustalenia szczegółów można skontaktować się z organizatorami, czyli pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pruszkowie, pod numerem telefonu 22 728 44 97 oraz za pomocą mailem cal@mopspruszkow.pl.

Giełda informacyjna odbędzie się 1 marca w godzinach 11.00-15.00 w Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Hubala 5.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.