Galeria Grodova szykuje się na otwarcie

Grodzisk Maz.

Przygotowania do otwarcia Galerii Grodova idą zgodnie z planem. Najemcy rozpoczęli już wstawianie towarów do swoich sklepów. 1 grudnia nastąpi wielkie otwarcie.

Na dwa tygodnie przed przyjęciem klientów, Galeria Grodova uzyskała też pozwolenie na użytkowanie. To znaczy, że wszystko idzie po myśli inwestora, spółki Napollo. Szczególnie, że Galeria jest już w całości wynajęta, a poszczególne punkty kończą przygotowania do otwarcia. – Obecnie trwa proces zatowarowania sklepów przez najemców – informuje Agnieszka Podbielska z Napollo.

Na dwóch poziomach centrum przy ul. Sienkiewicza zostanie uruchomionych ponad 20 sklepów i punktów usługowych. Wśród marek, które otworzą tu swoje salony znajdą się: Stokrotka, Cosmedica, Rossmann, EMPIK, RTV EURO AGD, SMYK, Martes Sport, 50 Style, TXM, Diverse, Medicine Everyday Therapy, Quiosque, Ziaja dla Ciebie. Usługi w Galerii reprezentują m.in. salon fryzjersko – kosmetyczny Lok&Roll, Optyk Tondryk, kantor, biuro podróży Itaka, Teletorium, salonik Kolportera i salon Play. W centrum dostępna będzie również oferta gastronomiczna.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.