„Funkcjonariusz” Rico odchodzi na emeryturę

Pruszków

Pruszkowska Komenda Policji poinformowała o odejściu na emeryturę jednego z najdzielniejszych „funkcjonariuszy” – psa Rico.

Owczarek holenderski współpracował z funkcjonariuszami z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji od 2013 roku. Zawsze w pełnej gotowości i wielkim wsparciem dla policjantów. Niezliczone zatrzymania najgroźniejszych przestępców; handlarzy narkotyków, sprawców zabójstw czy członków zorganizowanych grup przestępczych to była jego codzienność. To nie tylko doświadczony policjant, ale przede wszystkim członek zespołu i najlepszy przyjaciel.

Rico był bardzo dobrym „funkcjonariuszem”. Z pewnością najbardziej doświadczonym w kraju. Niejednokrotnie udowadniał, że można na niego liczyć w niebezpiecznych sytuacjach. Często jako członek zespołu pierwszy stawał na linii frontu w akcjach, w których brał udział. Ryzyko, jakie ponosił zdaniem funkcjonariuszy, doskonale rozumiał. Był świetny w tym, co robił, za co wdzięczni są mu do dziś koledzy z zespołu.

Rico emeryturę spędzi u boku swojego przewodnika.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “„Funkcjonariusz” Rico odchodzi na emeryturę”

 1. Monia pisze:

  Szacunek dla opiekuna, Rico będzie miał na starość przy sobie osobę której ufa bezgranicznie i do której jest przywiązany.

 2. Stanisław pisze:

  Okulary „Armani” z Wólki Kosowskiej.

 3. paca pisze:

  Rico, prawdziwy z ciebie przystojniak. Fajnie że odpoczniesz w najlepszym towarzystwie. Jesteś jeszcze całkiem do rzeczy więc może wreszcie jakiś romansik? 😍

 4. Anonim pisze:

  Jacy oni wszyscy podobni..

 5. Daro pisze:

  Kapitan Rico ? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły