Fragment Komorowskiej do remontu

Region

Powiat pruszkowski rozpisał przetarg na remont fragmentu ul. Komorowskiej na styku Komorowa, Nowej Wsi i Granicy. W ramach tego przedsięwzięcia przebudowa czeka też skrzyżowanie ul. Pruszkowskiej z Lawendową.

Inwestycja będzie polegać na modernizacji odcinka ul. Komorowskiej od ul. Brzozowej do Warszawskiej (równoległa do torów WKD). Droga zyska nową nawierzchnię, wybudowane zostaną zjazdy, chodnik, odwodnienie, przebudowana zostanie linia energetyczna i oświetlenie.

W ramach tego samego przetargu powiat szuka także wykonawcy przebudowy skrzyżowania ulic Pruszkowskiej i Lawendowej w Granicy. Tam zakres prac obejmuje korektę geometrii dróg, ustawienie sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych, budowę chodnika i ścieżki rowerowej.

Prace mają przebiegać dość szybko. Jeśli uda się pomyślnie przeprowadzić procedurę przetargową i wyłonić zwycięzcę, będzie miał on na wykonanie tego zadania 98 dni. Na oferty powiat czeka do 25 lipca.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Fragment Komorowskiej do remontu”

  1. none pisze:

    Brakuje ważnej informacji: ile progów zwalniających powstanie na Komorowskiej w ramach tej modernizacji?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły