Finisz prac na Zamkowej i Lilpopa

Brwinów

Dobiega końca remont brwinowskich ulic Zamkowej i Lilpopa. Jezdnie są już gotowe, za kilka dni robotnicy opuszczą plac budowy.

W połowie przyszłego tygodnia przebudowa ma zostać zakończona. – Pogoda sprzyja. Zrobione zostały wyniesione skrzyżowania z ulicami Jaśminową i Raszyńską, kilka zjadów. W poniedziałek powinny zakończyć się prace brukarskie, a zaczną ogrodnicze. Wszystkie słupki znaków stoją. Myślę, że we wtorek lub środę wszystko powinno być gotowe – mówi Arkadiusz Kosiński, burmistrz Brwinowa.

To kolejny duży remont w tej części miasta, tuż przy granicy z Podkową Leśną i Otrębusami. Latem ubiegłego roku prace przeprowadzono na ulicy Łosia od skrzyżowania z ulicą Przejazdową w Otrębusach do ulicy Zamkowej oraz od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 719 do ulicy Raszyńskiej.

Nieco ponad rok temu nową nawierznichnię i chodnik zyskały biegnące nieopodal ulice Wiejska i Przejazdowa w Otrębusach.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.