Filip i jego rodzina dziękują za pomoc

Brwinów

Znów się udało. Dzięki zaangażowaniu i szczodrości po raz kolejny udało się zebrać środki na kolejną już operację małego Filipa z Brwinowa.

Filip ma zaledwie sześć lat to jest niezwykle dojrzałym chłopcem. Tej dojrzałości nauczyły go szpitalne zmagania z wadą serca. W ubiegłym roku wspólnymi siłami uzbieraliśmy aż 2 mln zł na operację Filipa w USA. Ta przebiegła pomyślnie choć było sporo groźnych momentów. Dzięki operacji Filip żyje. I walczy dalej. Choć specjaliści z bostońskiej kliniki zrobili wszystko co w ich mocy, to serce Filipa znów wymaga zabiegu. Kosztownego zabiegu… Pieniądze, które trzeba było uzbierać to kwota ponad 1,5 mln zł.

Tu znów z pomocą przyszliście Wy. Każda nawet najmniejsza wpłata na konto zbiórki okazała się niezwykle cenna. W wymaganym terminie udało się zgromadzić potrzebną kwotę. – To, co wydarzyło się w ostatnich dniach przeszło najśmielsze oczekiwania! Dokonaliście czegoś, czego nie spodziewałam się nawet w najpiękniejszych marzeniach. Dzięki Wam Filip po raz kolejny będzie mógł zawalczyć o serduszko. To będzie wyjątkowy Dzień Dziecka, bo zaczynamy go ze świadomością, że ratunek jest możliwy! Każdy z Was, kto dołożył najmniejszą cegiełkę, dołączył do grona naszych Aniołów. Wasza praca miała ogromne znaczenie – to dzięki Wam dokonaliśmy tego małego cudu – podkreśla mama chłopca. – Czekamy na wyniki cewnikowania serca, to teraz najważniejsze, bo pozwolą podjąć dalsze decyzje związane z leczeniem. Jak tylko dostaniemy zielone światło, ruszamy do Bostonu, gdzie lekarze doskonale znają nasz przypadek – dodaje.

Ze względu na rozpoczęte licytacje i akcje promocyjne zbiórka została przedłużona do 15 czerwca. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na dalsze leczenie Filipka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.