Festiwal Kwiatów w Centrum Janki

Janki

Już w dniach 26-28 kwietnia Centrum Janki zaprasza na akcję „Kwiecień w rozkwicie”, czyli niezwykłe wydarzenie z kwiatami w roli głównej. Na klientów CH Janki czekają niezapomniana wystawa dekoracji kwiatowych oraz promocja , podczas której zakupy w Centrum będą nagradzane kwiatowymi upominkami.

Co zrobić, aby otrzymać atrakcyjny upominek? Wystarczy:

  • zrobić zakupy za minimum 50 złotych (liczą się również zakupy z hipermarketu, można łączyć maksymalnie 2 paragony, w tym minimum jeden paragon za zakupy dokonane na terenie galerii handlowej),

  • zgłosić się z paragonem/paragonami do Punktu Obsługi Akcji „Kwiecień w rozkwicie” zlokalizowanego na Rotundzie;

  • odebrać jeden z 1900 kwiatowych upominków – żywe kwiaty w doniczce, doniczkę z konewką z nasionami maku polnego lub doniczkę z nasionami koniczyny czterolistnej.

Dodatkową atrakcją wydarzenia będą wystawy niezwykłych kwiatowych dekoracji rozmieszczone w trzech strefach na terenie centrum oraz porady eksperta dotyczące upraw i pielęgnacji roślin. W centralnym punkcie CH Janki, na Rotundzie, klienci będą mogli wejść do Tajemniczego Ogrodu z ponad 100 gatunkami kwiatów z różnych stron świata, w tym z takimi nietypowymi okazami jak owadożerna rosiczka czy padlinożerna muchówka. W holu przy wejściu głównym, obok sklepu Pandora, na klientów Centrum Janki będzie czekać kwiatowy samochód-trabant, który stworzy idealne tło do zdjęć zarówno dla wielbicieli roślin, jak i motoryzacji. Z kolei pomiędzy sklepem Kakadu a Apteką Dr. Max pojawi się „Moda na kwiaty”, gdzie uczestnicy wydarzenia będą mogli podziwiać kwiatowe stroje wyeksponowane na manekinach.

– Festiwal Kwiatów w Centrum Janki? Naturalnie! Na trzy dni nasze centrum zamieni się w prawdziwą dżunglę pełną przepięknych kwiatów z różnych stron świata. W tej niezwykłej scenerii będziemy nagradzać naszych klientów za regularne zakupu w CH Janki. Wystarczą zakupy za minimum 50 złotych, aby odebrać kwiatowy upominek, który będzie ładną dekoracją domu tej wiosny – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.