Fani planszówek znów się spotkają!

Pruszków

Przed nami 17-ty „Weekend na Planszy”. To impreza, która zrzesza fanów gier planszowych. Kolejne spotkanie już w weekend, 27-28 kwietnia.

Można stwierdzić, że „Weekend na Planszy” to święto miłośników planszówek. W jednym miejscu będzie można spróbować swoich sił w wielu grach. Oprócz samej rywalizacji, przede wszystkim liczy się dobra zabawa. Do udziału w imprezie zaproszony jest każdy, kto tylko ma na to ochotę!

Pojawią się takie gry jak Carcassonne (odbędą się również eliminacje do mistrzostw Polski), Wsiąść do Pociągu, Domek, IceCool, Orbis, Jednym Słowem i inne. Odbędą się również turnieje gier planszowych. Szczegóły możecie śledzić na wydarzeniu facebookowym.

Impreza odbędzie się 27-28 kwietnia w LO im. Tomasza Zana w Pruszkowie przy ul. Daszyńskiego 6. Start o godz. 8.30, koniec o 18.30.

Wstęp wolny!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Fani planszówek znów się spotkają!”

  1. Helmut pisze:

    fajnie, będzie kolorowo i tęczowo. Przyzwyczajajmy do dobrych kolorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły