Europejskie Dni Dziedzictwa 2010

Region

Europejskie Dni Dziedzictwa w Polsce odbędą się po raz osiemnasty, w terminie 11-12 i 18-19 września. W obchodach wezmą również udział Brwinów, Milanówek i Podkowa Leśna.

Krajowy Ośrodek Badań i Dokumentacji Zabytków – ogólnopolski koordynator EDD – już po raz czwarty zaproponował wspólny dla całej Polski temat obchodów: „Od pomysłu do przemysłu”.

W Brwinowie obchody odbędą się 18 i 19 września. Podczas głównej imprezy 18 września na Stadionie Miejskim wystąpią kabaret Moherowe Berety, showman – Robert Rozmus oraz zespół The Postman.

Również 18 i 19 września obchody odbędą się w Milanówku. Impreza poświęcona będzie w dużej mierze jedwabnictwu. W programie przewidziano wystawę, prezentację filmów dokumentalnych oraz warsztaty.

Podkowa Leśna na Europejskie Dni Dziedzictwa zaprasza 18 i 19 września. Podczas imprezy zorganizowane zostaną liczne wystawy oraz koncert.

Szczegółowy program imprez:

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.