Eleni wystąpi w Otrębusach

Otrębusy

Nie lada gratka czeka na wszystkich miłośników muzyki. Już niebawem w Mateczniku Mazowsze wystąpi legenda polskiej muzyki – Eleni. Koncert zaplanowano na 21 lutego.

Eleni od lat jest obecna na polskiej estradzie. Jej twórczość jest niezwykle wszechstronna. Ta cenna umiejętność „poruszania się” po różnych stylach pozwoliła zyskać artystce rzesze fanów, a co za tym idzie zdobyć wiele Złotych Płyt. Ujmujące melodie oraz liryczne teksty sprawiają, ze zarówno starsi jak i młodsi słuchacze zakochują się w jej pełnych wspomnień utworach.

Co wyróżnia artystkę? Eleni choć urodzona w Polsce, ma silne greckie korzenie. I to właśnie dzięki temu jej muzyka ma niespotykane u innych artystów brzmienie. Warto dodać, ze piosenkarka przygodę z muzyką rozpoczęła już w dzieciństwie, w szkole średniej była solistka zespołu „Ballada”, później trafiła do zespołu „Prometheus”, z którym w 1977 r. wydała pierwszą płytę. Eleni równolegle z występami na estradzie angażowała się w inne projekty. Dokonywała nagrań radiowych oraz brała udział w programach telewizyjnych.

Jej dorobek płytowy jest bardzo bogaty. Wiele albumów Eleni zyskało statu Złotej Płyty. Przez trzy kolejne lata Eleni wygrywała plebiscyt Lata z radiem za co uhonorowano ją tytułem Królowej Polskiej Piosenki. Artystka koncertowała nie tylko na polskich estradach. Eleni wielokrotnie występowała przed fanami we Francji, Szwecji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, jako nieliczna z artystów śpiewała bezpośrednio dla papieża Jana Pawła II.

Tym razem Eleni zawita do Otrębus, gdzie wspólnie z grupą „Helenic” zabierze swoich słuchaczy w muzyczną podróż pełną wzruszeń i wspomnień. Koncert będzie niezapomnianym przeżyciem.

Wspólnie z Teatrem Śmiechu, który jest organizatorem występu Eleni dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkursy, w których do wygrania będą wejściówki na koncert artystki. Zachęcamy do śledzenia naszego portalu.

Start: 21 lutego (niedziela) godz. 16.00
Miejsce: Matecznik Mazowsze, Świerkowa 2, Otrębusy
Bilety w cenie 75-95 zł do nabycia:
w kasie Matecznika, ul. Świerkowa, tel. 22 208 82 00
Bilety grupowe: tel. 794 759 447 mail: teatrsmiechu.bilety@impresariat.eu
Sprzedaż internetowa: Teatr Śmiechu (bez prowizji) lub Kup Bilecik

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.