Eksplozja świeżego Meksyku w Pruszkowie

Art. Sponsorowany

Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak powrócą szkolne obowiązki, warto skorzystać z jeszcze jednej, letniej atrakcji - miesiąca meksykańskiego w Pruszkowie, organizowanego przez restaurację Papa Diego we współpracy z centrum handlowym Nowa Stacja. W restauracji na I piętrze galerii złapiecie gorące promocje i poczujecie się jak w Meksyku!

Strefy wypoczynkowe w środku miasta

Centrum handlowe Nowa Stacja stało się sercem iście meksykańskiej fiesty. Na terenie obiektu zostały rozstawione dwie strefy wypoczynkowe. Przestrzenie przystrojone typowymi dla Meksyku akcentami: kolorowymi sombrero, leżakami oraz bujną roślinnością, zabiorą gości w podróż po tradycjach i smakach odległych zakątków Ameryki Północnej. Przestrzenie zostały zaaranżowane w taki sposób, aby goście mogli odpocząć i poczuć meksykańskiego ducha w Pruszkowie. W samej restauracji można natomiast skorzystać z atrakcyjnych promocji i spróbować dań w korzystnych cenach.

Gorące atrakcje

Restauracja Papa Diego przygotowała dla klientów wyjątkowe atrakcje. Poza możliwością skorzystania z voucherów na dania z atrakcyjnymi zniżkami sięgającymi nawet 60%, do końca miesiąca na gości czekają między innymi animacje dla dzieci i degustacja nachos oraz darmowe lemoniady. Akcja zakończy się wielkim finałem, który rozegra się w ostatni weekend sierpnia na dachu Nowej Stacji. W programie przewidziano między innymi zrzut sombrero z nagrodami, koncert mariachi i lekcje tańca meksykańskiego.

Wpadnijcie na I piętro Nowej Stacji i dajcie się porwać fali świeżego Meksyku!

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.