Dźwigowa: końca nie widać

Region

Remont ulicy Dźwigowej miał zakończyć się w ubiegłą niedzielę. Niestety drogowcom nie udało się dotrzymać terminu, bo zakres prac uległ zwiększeniu.

Kierowcy jeszcze przez długi czas nie będą mogli korzystać z tunelu na ulicy Dźwigowej. Już na początku remontu okazało się, że prace będą musiały trwać dłużej. Z powodu uszkodzonej kanalizacji odwodnieniowej pod jezdnią utworzyło się jezioro i bagno. Nieodprowadzana woda podmywała podbudowę ulicy powodując zapadanie się nawierzchni.

Obecnie prace na Dźwigowej są bardzo zaawansowane. Jednak do zakończenia remontu jeszcze daleko. Zamkniecie tunelu spowodowało również zastój w małych firmach prowadzących swoją działalność w okolicy Dźwigowej. Dostawcy i klienci mają, bowiem bardzo utrudniony dojazd do placówek.

Jeszcze nie wiadomo jak długo potrwa remont nawierzchni w tunelach. Obecnie kierowcy muszą jeździć objazdami.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.