Aktualizacja: Dźwigowa już otwarta

Region

Z powodu prac wykonywanych przez drogowców w nocy z czwartek na piątek tunel przy ul. Dźwigowej był zamknięty. O godz. 8.00 drogowcy otworzyli ulicę, a o godz. 11.30 zamknęli jeden pas ruchu.

W nocy z czwartku na piątek na ul. Dźwigowej została przeprowadzona kontrola systemu odwodnienia jezdni oraz naprawa jednego z kanalików. Drogowcy ciągle szukają przyczyny zapadania się jezdni.

W czasie kontroli ulica była nieprzejezdna od ul. Parowcowej do ul. Połczyńskiej. Jedynie piesi mogli korzystać z tunelu. Po zakończeniu wszystkich czynności badawczo-naprawczych tunel o godz. 8.00 został otwarty. Nie na długo.

Ok. godz.11.30 w tunelu został zamknięty jeden pas ruchu, a ruch odbywa się wahadłowo, ponieważ opady deszczu utrudniły ułożenie tzw. zabruku w wyznaczonym terminie.

Problemy z ul. Dźwigową ciągną się już od dłuższego czasu. W październiku ub. roku droga pod tunelem przeszła gruntowny remont, ponieważ niektóre fragmenty jezdni zapadały się. Na wszystkie prace związane z remontem wydano ok. 1 mln zł. Mimo to jezdnia nadal się zapada  i wciąż nie wiadomo dlaczego.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.