Dziupla, a w niej pojazdy skradzione w Brwinowie i Ożarowie Maz.

Region

W hali magazynowej zlokalizowanej w gminie Lesznowola policjanci znaleźli samochód osobowy, auto dostawcze oraz dwie nowe koparko-ładowarki. Wartość skradzionych pojazdów oszacowano na blisko 1 mln zł.

W wyniku prowadzonych czynności policjanci z piaseczyńskiego wydziału kryminalnego ustalili, że w jednej z hal magazynowanych na terenie gminy Lesznowola mogą znajdować się skradzione pojazdy o znacznej wartości.

– Na miejscu okazało się, że w wytypowanej przez kryminalnych z Piaseczna hali magazynowej znajdują się skradzione w styczniu 2020 roku na terenie powiatu Warszawa-Zachód dwie nowe koparko-ładowarki – poinformował nadkom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Znaleziono tam również osobowe BMW z 2017 roku (zdekompletowane), które zostało skradzione w Brwinowie oraz auto dostawcze marki iveco z 2018 roku pochodzące z Ożarowa Mazowieckiego. Oba pojazdy skradziono pod koniec minionego roku.

– Szacunkowa wartość odzyskanych pojazdów została wyceniona na kwotę miliona złotych. Sprawa ma charakter rozwojowy – przekazuje nadkom. Sawicki.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 12

12 odpowiedzi na “Dziupla, a w niej pojazdy skradzione w Brwinowie i Ożarowie Maz.”

 1. KAsia pisze:

  Obcinać łapy złodziejom. Od razu bez sądu, łapa na pieniek i jep siekierką.

 2. olo pisze:

  czy nie można wreszcie zacząć obcinać rąk złodziejom ?

 3. Adam pisze:

  Skoro BMW na WPR to pewnie ta fura wzięta za jakiś mafijny dług

 4. Tutka pisze:

  Nie było tam śladów z grafitowego Sprintera skradzionego w Żabiej Woli?

 5. Andrzej pisze:

  Oto nierządy prawa i sprawiedliwości bandyci robią co chcą, a to tylko wierzchołek góry lodowej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły