Dzień sportu i rajd rowerowy

Milanówek

Sobota, 20 maja, upłynie w Milanówku pod znakiem aktywnego wypoczynku. Tego dnia nie zabraknie różnych sportowych atrakcji, a ulicami miasta-ogrodu przejedzie rajd rowerowy.

Na terenie miejskiego basenu przy ul. Sportowej impreza będzie trwała cały dzień. Zakończy ją koncert zespołu Red Room, a występ poprzedzi wiele widowiskowych pokazów, w tym ten w wykonaniu Rafała Biały, wicemistrza Polski we Freestyle Motocross z 2012 r. Publiczność będzie mogła podziwiać ekstremalne skoki rowerowe i motocrossowe w jego wykonaniu.

Ale od początku. Dzień sportu rozpocznie się o 10.00 od rajdu rowerowego ulicami Milanówka. Start na terenie zielonym przy ul. Starodęby, finisz przy Sportowej. Każdy uczestnik otrzyma specjalną odblaskową koszulkę. O godz. 12.00 otwarcie imprezy na terenie kąpieliska. O 12.30, 14.30 i 17 pokazy Rafała Biały i Freestyle Family. O 17.30 koncert.

W międzyczasie będzie można odwiedzić miasteczko dyscyplin sportowych, strefę zdrowego żywiewnia, food-trucki. Dla dzieci przygotowane będą zabawy i gry, mega szachy, hobby golf, dmuchańce, labirynt XXL, unihikej i kręgielnia plenerowa. Na boisku Orlik zaplanowano turniej piłki nożnej.  

Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.