Dzieci i młodzież priorytetowo

Region

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2011 r. ogłosił burmistrz gminy Brwinów Arkadiusz Kosiński. Kluby sportowe i stowarzyszenia mogą składać oferty do 8 kwietnia.

W budżecie gminy Brwinów na realizację zadań w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej przeznaczono na 2011 r. kwotę 180 tys. zł. Większa jej część zostanie rozdysponowana poprzez ogłoszony konkurs, ale pozostaje jeszcze kwota 13 tys. zł na dotacje, o które będzie można ubiegać się w trybie opisanym w art. 12 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.

Jak poinformowała Mirosława Kosiaty, kierownik Biura Promocji Urzędu Gminy Brwinów, priorytetowo potraktowane zostaną potrzeby dzieci i młodzieży. Kluby i stowarzyszenia prowadzące dla nich zajęcia sportowe będą mogły skorzystać ze wsparcia ze strony samorządu. Na wsparcie mogą też liczyć kluby, które biorą udział w rozgrywkach ligowych oraz zawodach organizowanych przez związki sportowe.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.