Dzieci wraz z rodzicami hodują warzywa

Jaktorów

Przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaktorowie powstał warzywnik. Wspólnymi siłami – dzieci i rodziców – udało się wykonać doniczki ze starych palet, czy też filiżanki ze zużytych opon.

– Wszystkie elementy zostały wykonane przez nas samych. Ramy do posadzenia warzyw wykonaliśmy z drewna, płot okalajacy warzywnik z palet, kolorowe czajniki i filiżanki z opon. W sobotę, 13 maja zainstalowalismy wszystkie elementy na wyznaczonym przez Dyrekcje miejscu – poinformowała nas Eliza Jaroszewska, jedna z organizatorek tego przedsięwzięcia.

Miejsce zyskało już nawet nazwę. – Większością głosów nazwaliśmy go „Bazylka”. Kilkanaście osób, które były zaangażowane w projekt stworzyło fantastyczne miejsce, w którym nasze dzieci wraz z nauczycielami będą mogły sadzić, pielęgnować oraz zbierać plony. Drewniane ramy do sadzenia warzyw są opisane. Literka P – przedszkole, Sz – szkoła. Mamy nadzieję, że warzywnik będzie miejscem, w którym nasze dzieci z radością będą spędzały czas – wyjaśnia Eliza Jaroszewska.

Efekt? Podziwiajcie go w naszej galerii, umieszczonej pod artykułem. 

To, jak krok po kroku powstawała „Bazylka” sprawidzicie TU.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.