Dworek w Adamowiźnie walczy o tytuł modernizacji roku

Grodzisk Maz.

Trwa plebiscyt internetowy Modernizacja Roku i Budowa XXI wieku. Gmina Grodzisk Mazowiecki zgłosiła do konkursu odbudowany Dworek Chełmońskiego w Adamowiźnie.

Dworek Chełmońskiego w Adamowiźnie odzyskał dawny blask. Prace budowlane w obiekcie zakończyły się w 2020 roku. Dworek Chełmońskiego ma szanse zdobyć tytuł modernizacji roku. W plebiscycie internetowym można oddać głos na zabytkową budowlę.

Aby zagłosować należy wejść na stronę konkursu.

Głosujący wybierają obiekt z listy województw lub wpisują jego nazwę np. „Dworek Chełmońskiego”. Następnie należy zaznaczyć opcję zgłoś obiekt i oddać swój glos. Na końcu należy podać imię i nazwisko oraz wpisać adres e-mail. Po udanej weryfikacji głosujący otrzymają link do aktywacji, który należy zaakceptować.

Głosy na Dworek Chełmońskiego można oddawać tutaj.

Na stronie plebiscytu internetowego znajdują się także inwestycje zgłoszone przez grodziski ZWIK:
– budowa węzła ścieków dowożonych na Oczyszczalni Ścieków w Chrzanowie Dużym,
– budowa instalacji farmy fotowoltaicznej na terenie lagun wyłączonych z eksploatacji
– modernizacja części biologicznej oczyszczalni ścieków w Chrzanowie Dużym w zakresie budowy reaktora biologicznego, przebudowy istniejących reaktorów biologicznych.

Głosowanie trwa do 10 maja.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.