Dwóch nieletnich dokonało rozboju

Region

Funkcjonariusze z raszyńskiego komisariatu zatrzymali dwóch 15-latków, którzy pobili i okradli młodego mężczyznę.

W trakcie wieczornego patrolu do policjantów z Raszyna podszedł młody mężczyzna i powiadomił ich, że kilka minut wcześniej został okradziony. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu al. Krakowskiej i ul. Na Skraju. Z relacji poszkodowanego wynikało, że dwóch mężczyzn zażądało od niego pieniędzy i telefonu komórkowego. Gdy ten odmówił napastnicy zadali mu kilka uderzeń w głowę i siłą zabrali mu wymienione przedmioty oraz plecak.

Po ustaleniu rysopisu obu młodych mężczyzn funkcjonariusze zaczęli sprawdzać okolicę. Kilkanaście minut później zatrzymali 15-letniego Tomasza C., który miał przy sobie opisane przez pokrzywdzonego przedmioty. Następnego dnia policjanci zatrzymali Łukasza M. (15 l.), drugiego z napastników. Obaj zostali rozpoznani przez poszkodowanego.

Teraz nieletni ze swojego zachowania wytłumaczą się przed sadem.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.