Dwóch chętnych na adaptację żłobka

Milanówek

Wiele wskazuje na to, że drugi przetarg na zaadoptowanie na żłobek budynku przy ul. Warszawskiej w Milanówku zakończy się pomyślnie. Chętni są, a oferty mieszczą się w zarezerwowanym budżecie.

Milanowski urząd miasta w willi przy ul. Warszawskiej chce stworzyć żłobek miejski. Pierwotne plany zakładały, że w obiekcie znajdzie się siedziba Milanowskiego Centrum Kultury, jednak po dokładnym przeglądzie budynku okazało się, że nie nadaje się on do adaptacji na obiekt kulturalny m.in. nie ma możliwości stworzenia tu, choćby małej sceny widowiskowej. Stąd pomysł ulokowania w tym miejscu żłobka.

Pierwszy przetarg został unieważniony ponieważ firma, która chciała złożyć ofertę do postępowania spóźniła się o… 7 minut. Milanowski magistrat przetarg ogłosił ponownie. Zainteresowanie okazało się większe. Do przetargu zgłosiły się dwie firmy: Usługi Ogólnobudowlane Jerzy Cichocki z ofertą na kwotę blisko 1,9 mln zł oraz „Elemis” Elżbieta Krupa, która swoje usługi wyceniła na kwotę niewiele ponad 2 mln zł. Milanowski urząd na inwestycje zamierza przeznaczyć 2,1 mln zł, więc jeśli oferty okażą się kompletne, to jest szansa na pomyślne rozstrzygnięcie przetargu.

Wybrana w przetargu firma na wykonanie prac będzie miała czas do 20 grudnia tego roku.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.