Dwie próby kradzieży

Region

Policjanci z Raszyna zatrzymali trzy kobiety, które próbowały dokonać kradzieży w jednym z centrów handlowych w Jankach. Grozi im za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartek policjanci z raszyńskiego komisariatu otrzymali informacje o próbie kradzieży. Z jednego ze sklepów, znajdującym się w centrum handlowym w Jankach, dwie kobiety próbowały ukraść artykuły gospodarstwa domowego o wartości 850 zł. Justyna K. i Magdalena K. zostały zatrzymane przez pracowników sklepu i oddane w ręce policjantów.

W kolejnym ze sklepów 22-letnia Milena S. wraz ze swoim znajomym próbowała ukraść 6 gier komputerowych o wartości blisko 1400 zł. Kobieta schowała opakowania do torebki i chciała opuścić sklep. 22-latka przez cały czas była obserwowana przez pracowników sklepu.

Zatrzymane kobiety zostały przewiezione do komisariatu w Raszynie. Wszystkim trzem grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.