Dwie nastolatki potrącone na przejściu dla pieszych

Pruszków

Przed godziną 19.00 w Pruszkowie na ul. Kościuszki kierowca potrącił dwie 17-latki. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych.

SPRAWDŹ TEŻ: Potrącenie nastolatek na przejściu dla pieszych. Mamy nagranie wypadku [DRASTYCZNE]

Informację na temat tego zdarzenia wraz ze zdjęciami przesłał nam Czytelnik Artur. – Potrącenie na ul. Kościuszki, samochód ma zbitą przednią szybę – czytamy w wiadomości wysłanej za pośrednictwem Facebooka.

Co wydarzyło się na miejscu? – Godzina zaistnienia to 18.45. Było to w Pruszkowie na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Sobieskiego. Kierujący skodą poruszał się jezdnią ul. Kościuszki od strony al. Wojska Polskiego w kierunku ul. Sienkiewicza. Na skrzyżowaniu z ul. Sobieskiego potrącił na oznakowanym przejsciu dla pieszych dwie 17-letnie dziewczyny – wyjaśnia st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie – Nastolatki z ogólnymi potłuczeniami, przytomne zostały zabrane do szpitala – dodała.

Kierujący skodą był trzeźwy. Na miejscu trwają utrudnienia. – Aktualnie sporządzana jest dokumentacja procesowa, ponieważ będzie prowadzone postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego, w trakcie którego będzie ustalana przyczyna zaistnienia całego zdarzenia. Aktualnie są tam utrudnienia. Ul. Kościuszki od Sobieskiego do Parkowej jest zablokowana – mówi st. asp. Dąbrowska.

Jak informuje policja utrudnienia potrwają jeszcze około godzinę.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.