Dostał dozór za znęcanie się nad żoną

Region

Policjanci ze Starych Babic otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Okazało się, że mąż znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną. Mężczyzna usłyszał zarzuty.

Dyżurny komendy w Starych Babicach w środku nocy otrzymał zgłoszenie interwencji domowe. Z informacji wynikało, że mąż znęca się psychicznie nad żoną. Co więcej trzymając nóż w ręku miał jej grozić pozbawieniem życia.

Na miejsce udali się funkcjonariusze, którzy zatrzymali agresywnego mężczyznę. Ten w chwili zatrzymania był nietrzeźwy – miał 2,1 promila alkoholu. Mężczyzna wytrzeźwiał w policyjnej celi. Policjanci zebrali natomiast materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zarzutów.

Prokurator zdecydował o zastosowaniu dozoru policyjnego wobec mężczyzny oraz nakazał opuszczenie lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzoną. Dodatkowo wydał zakaz zbliżania się do poszkodowanej. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Dostał dozór za znęcanie się nad żoną”

 1. Brak słow pisze:

  W tych czasach na porządku dziennym jest robienie facetów w bambusa. Prawo stoi po stronie kobiet, które są uprzywilejowane. Mężczyzna, który podpisze papierek zawarcia związku małżeńskiego jest stracony, bo wystarczy jeden zły dzień i całe jego życie legnie w gruzach, a on sam zostanie zniszczony. Polecam poczytać https://david-durden.pl/sprawa-tomasza-komendy/ – nawet Tomasz Komenda został osadzony za kratkami, bo jakaś Pani potwierdziła, że go widziała, a tak naprawdę kłamała.

 2. misiek pisze:

  Odnośnie wystrzału – podobnie jak w Piastowie – dowiemy się za kilka dni / tygodni.
  No chyba że kogoś zaboli brzuszek i gardło -to wszystko zostanie utajnione.

  • Anonimowynick pisze:

   „No chyba że kogoś zaboli brzuszek i gardło -to wszystko zostanie utajnione.” – tzn.? Nie rozumiem 🙁

 3. Anonimowynick pisze:

  Czy ktoś słyszał w Pruszkowie dziwny dźwięk, jakby wybuch, wystrzał głośny huk, w nocy z 1 na 2 listopada koło godz. 1:40 i krzyk kobiety „ratunku, pomocy!” ?

 4. Paweł pisze:

  A to nie było w Pruszkowie w bloku naprzeciwko PKP? Tam w nocy z 1 na 2 listopada była jakaś akcja, wybuch, krzyki, policja i pogotowie. Ktoś coś słyszał?

 5. Wilku starszy pisze:

  Co się tam na tym zbikowie odjaniepawla!

 6. Lechita pisze:

  Pięknie…teraz kobiety będą aktorzy..wzywać policję i gościa wywala z własnego domu! Farsa!! Źle to dowidzenia

 7. rebus pisze:

  który prokurator podjął drastyczną decyzję oraz podlegał pod który sąd ?do kogo należy lokal , jaki kredyt spłacają małżonkowie i na kogo jest wzięty?kim jest adwokat prowadzący tę sprawę rozwodową – z której agencji rozwodowej pochodzi ? kim z zawodu jest żona poszkodowanego?kim jest rodzina tzw. kobiety? czy policyjny aparat pomiarowy do alkoholu miał aktualny ATEST? czy poszkodowany miał pobraną krew na zawartość alkoholu? czy małżonka sama polała poszkodowanemu alkohol na chwilę przed awanturą ?? polecam : https://e-prawnik.pl/porady-prawne/legalizacja-alkomatu.html https://swiadomosc-zwiazkow.pl/jak-moze-wygladac-malzenstwo-rozwod-z-kobieta/ oraz inne strony włączające myślenie , twórcze myślenie a nie że …. jakoś to będzie … panowie nie dajcie się !

 8. Topo pisze:

  Moja stara mówi, że jak jej nie przyleję to nie może się rozkręcić.

 9. Anonim pisze:

  no i pozbyła się chłopa z chałupy , niedługo za pewnie będzie nowszy ,, model ,,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły